Shop pro pejsky (žrádlo)

29. listopadu 2007 v 14:33 | GuGluGi |  Obchod pro psy

Pokud máte o něco zájem,tak pište na

elahumplova@seznam.cz


Napíšete :
a) Jméno majitele
b) Jméno zvířete
c) Názvy výrobků a jejich ceny !!!!
Virtuální shop pro pejsky:

Granuláty:
Acana Puppy Small Breed 3 kg
ACANA - Puppy Small Breed 15 kg
ACANA Puppy Small Breed je kompletní krmivo pro štěňata malých plemen. Protože štěňata malých plemen dospívají v 9 12 měsících a jejichkosti a zuby se rychle rozvíjí, potřebují vyšší množství energie proteinů, tuku, vápníku a fosforu. Krmivo je kompletní a vyvážené a je ve formě malých, velmi výživných granulí. Krmivo je obohaceno přírodními látkami.
cena: 1500,-

Acana Sport 15 kg

ACANA - Sport 15 kg
KOMPLETNÍ KRMIVO PRO DOSPĚLÉ PSY V ZÁTĚŽI (pro březí a kojící feny, závodní psy, služební psy atd.) Velké množství energie a optimální poměr proteinů, tuků a karbohydrátů podporuje aktivitu psa. Je obohaceno přírodními látkami, které zajišťují vynikající kondici psů v zátěži: OmegaSCIENCE? vyvážený poměr NMK Omega-3 a Omega-6 posiluje imunitu, zlepšuje stav kůže a srsti DigestHEALTH? extrakt z čekanky (FOS) a MOS - přírodní výtažky pro zdravé zažívací ústrojí a optimální využití živin Vitamin+? antioxidanty vitamíny C, E, selen a lutein posilují imunitu a chelátové minerály zlepšují využití živin. JointHEALTH? příznivě působí na zdraví kloubů. přírodní zdroj chondroitinu - žraločí chrupavka, přírodní zdroj glukosaminu - extrakt ze schránek mořských korýšů. OptimumFormula? množství proteinů, tuků a karbohydrátů zajišťuje perfektní kondici psů v zátěži
cena: 1500,-


PEDIGREE Dog Junior 15 kg

Krmivo pro vaše psí miláčky.

Cena : 1000,-


ARDEN GRADE ADULT
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s vyšší potřebou živin, vhodné též pro březí a kojící feny. Premium kvalita. Obohaceno o Bio-Formuli. Vhodné pro aktivní psy v pracovní a sportovní zátěží, pro agility, pro výstavně a chovně zatížené psy. Krmivo má vyšší obsah živin a je na di-proteinovém základě - obsahuje rybí a drůbeží maso, dále rýži, obilí, vejce, droždí a přídavek mořských řas.
Cena : 1 200,-Canidae All life 20 kg
Kompletní krmivo pro vaše miláčky vyrobené z živin které váš pes potřebuje !
Cena : 1300,-

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama